De Clock van callens-ooghe, nummer 4, december 2023

In de Clock van callens-ooghe, nummer 4, december 2023, valt er onder meer te lezen dat:

De pachters van t Hoekje, Hans Raap zocht uit wie de pachters waren van welke delen in deze polder aan het eind van de negentiende eeuw. – Adriaan Vader, een artikel van Jacob Vos, opgedoken in ons archief. – Het Zwanenwater, Kees Zwaan ging langs bij Wim Klomp en noteerde zijn enthousiaste verhalen over dit mooie natuurgebied. Bijgevoegde foto’s ook van meneer Klomp. – Geboren, getogen, gebleven, Dymph Molenaar aan tafel met zus Riet en broer Nico van der Fluit, die vertelden over hun jeugd aan de Zijperdijk. – Jan T. Bremer herdacht door Dries Blokker en plaatsing van een Bremer-verhaal. – Verhalen, films, foto’s van eertijds. Jesse van Dijl en Frits Vos wisten heel wat te vertellen over de getoonde beelden. Een zeer geslaagde avond, vonden alle aanwezigen.