De Clock van callens-ooghe, nummer 1, maart 2022

In de Clock van callens-ooghe, nummer 1, maart 2022, is vast weer iets te lezen waar uw belangstelling naar uit gaat.

Stolpen bedreigd, door Hans Raap. Deze beeldbepalende boerderijpanden verdwijnen steeds meer uit beeld. – Illustrator Co van Stee overleden. Jarenlang voorzag hij artikelen van leuke tekeningen. – Siep, West-Fries gedicht van Anneke Molenaar met tekenwerk van Co van Stee. – Burgemeester de Beyer wilde niet in Callantsoog wonen. Kees Zwaan spitte tal van wetenswaardigheden op over de ongewone situatie tijdens de Eerste Wereldoorlog. – Gisteren is ook een beetje geschiedenis 2021, bijeengegaard door Muja Blokker en Dymph Molenaar. – Ik kwam, ik zag, ik bleef, geldt ook voor Stien en Ap Strampel. Dymph Molenaar fietste langs om te horen hoe en wat. – Verenigingsjaar 2021, verslag van Dries Blokker. – Algemene Ledenvergadering wordt gehouden op 10 juni 2022. – Klassenfoto’s leuk om te bekijken, met de vraag ‘weet u de namen bij de gezichten?’ Meldt het de redactie!