Fotomiddagen 2021

We hebben ze al veel te lang moeten missen: de fotomiddagen. In het najaar hopen we dat de situatie rond COVID-19 dusdanig is, dat we deze gezellige en informatieve middagen weer kunnen organiseren.

Noteert u alvast maar in de agenda: op maandag 11 oktober, maandag 8 november en maandag 13 december, van 14.30 tot 16.30 uur in het Dorpshuis, staan ze gepland. Mocht het onverhoopt niet door kunnen gaan, dan wordt dit gemeld op de website. Zij die hun e-mailadres hebben opgegeven, krijgen via de mail bericht. Hebt u uw e-mailadres nog niet doorgegeven? Dat kan nog steeds bij fotomiddagen@historischeverenigingcallantsoog.nl.

Om de coronaregels na te kunnen leven, is het noodzakelijk dat u zich aanmeldt. Dit kan door te mailen naar bovengenoemd e-mailadres of te bellen: 0224-581860, tot een dag voor de bijeenkomst.