De Clock van callens-ooghe, nummer 2, juni 2022

In de Clock van callens-ooghe, nummer 2, juni 2022, komen de volgende onderwerpen aan bod:

Ik kwam, ik zag, ik bleef, speelt zich af in de cel en verhoorkamer van het voormalige politiebureau aan de Abbestederweg. Bewoners Inge en Fons Sijnesael vertelden over hun levenservaringen. Dymph Molenaar schreef het op. – Moeilijke jaren voor Antje Thomas is op papier gezet door Kees Otter voor de Historische Vereniging De Zijpe. Onze ‘club’ mocht er gebruik van maken. – Vijf jaar MéérMarkt gaat onder andere over de tijd dat Cees en Sophia Oussoren een supermarkt runden aan het Dorpsplein. Muja Blokker is de maker van dit artikel met foto’s. – Rijk en arm kwamen vroeger vaak in botsing met elkaar. Kees Zwaan diepte allerlei wetenswaardigheden op voor het stuk Familie C.F. van de Poll ‘heerst’ over Callantsoog. – Hans Raap ging er op uit om een bomkrater op een foto nader te onderzoeken en vatte zijn bevindingen samen in Krater in de Bosker. – Het Fotoboek 450 jaar Callantsoog is zeer de moeite waard met de vele plaatjes en korte teksten. Al ‘bladerende vort’ ontvouwt de geschiedenis van ons dorp zich.