De Clock van callens-ooghe, nummer 3, september 2022

In de Clock van callens-ooghe, nummer 3, september 2022, komen de volgende onderwerpen aan bod:

Muja Blokker: Het Jan en Clazina plein, van alles over het leven en werken van Jan en Clazina de Ronde. Kees Zwaan: Gastarbeiders in Groote Keeten, het was zwaar werken onder slechte omstandigheden voor strekdammen-aanleggers in het jaar 1909, zelfs in de Tweede Kamer werd er over gesproken. Willem Zeeman: Hyksos, de jeugdclub bestaat al 52 jaar, lees hoe het begon en op welke locaties, bekijk ook de foto’s. Dymph Molenaar: Ik kwam, ik zag, ik bleef, aan tafel met Hans en Ida Haver om te horen hoe ze in Callantsoog terecht kwamen. Hans Raap: Vrouwen van het land, later Plattelandsvrouwen en tegenwoordig Vrouwen van nu, herinneringen ophalen aan de jaren vijftig en zestig.