De Clock van callens-ooghe, nummer 2, juni 2021

In de Clock van callens-ooghe, nummer 2, juni 2021, komen de volgende gevarieerde onderwerpen aan bod:

Het eerste nummer verscheen 35 jaar geleden. In een collage van enige bladzijden is te lezen hoe de Clock er toen uitzag. – Muja Blokker brengt Aannemer en verhuurbedrijf Zeeman onder de aandacht. – Drie Schoolfoto’s te zien, die vragen om herkenning van de jeugd die er op staat. Helpt u mee namen te zoeken? – Hans Raap schrijft het artikel De Voordijk bedreigd. Lees over de eeuwige strijd tegen het water.- Rick Way heeft leuke herinneringen aan zijn opa Nic. Smit. Hij vertelt over een dakkapel die veranderde in een duivenhok. – Dymph Molenaar ging bij Ad en Mieke van der Goes op de koffie voor de rubriek Ik kwam, ik zag, ik bleef.- Kees Zwaan laat zien hoe er heel wat consternatie ontstond over Het Callantsoger naaktstrand. Hij diepte zoveel informatie op, dat het meer dan een artikel oplevert. – En Tante Jaantje laat van zich horen op de laatste blazij.