De Clock van callens-ooghe, nummer 1, maart 2021

In de Clock van callens-ooghe, nummer 1, maart 2021, komen de volgende onderwerpen aan bod:

Kees Zwaan vertelt verder over Van werkverschaffing tot Arbeitseinsatsz. – Muja Blokker en Dymph Molenaar lopen krantenberichten 2020 na in Gisteren is ook een beetje geschiedenis. – Fotografe Simone Gerard brengt de leegte in beeld veroorzaakt door Covid 19/Corona. – Muja Blokker schrijft het ontstaansverhaal op over Instalatiebedrijf Twisk. – Hans Raap verwerkt tekst, foto’s en bouwtekeningen tot het artikel Callantsoog herrijst. – Dymph Molenaar legt vast hoe Nel en Gerard Brink hier belandden in Ik kwam, ik zag, ik bleef. – Dries Blokker doet het Verslag verenigingsjaar 2020. – Op de voorplaat staat dit jaar een fraaie foto van het molentje, gemaakt door Quirien Tepas. – Drukkerij medewerker Frank Aggenbach maakte er een mooi geheel van.